Projekt Rock'n'roll v roce 2004/2005

Rock´n´roll pro Vaše lyže – tuning by Montana je novým reklamním sloganem naší firmy ve vztahu lyže, snowboard a jejich odborný servis.

K významu podstaty rock´n´rollu není zajisté zapotřebí žádného vysvětlení. Zvučná melodie kytary a hlasu interpreta, rytmické pohyby nohou, charakteristické taneční prvky zúčastněných aktérů… rock´n´roll pro Vaše lyže je v podstatě synonymem rytmických pohybů lyžaře, který krojí charakteristické oblouky do sněžných plání se zvukovou kulisou jízdy na hraně přes ledové plotny.

Zmíněné rytmické pohyby Vašeho lyžařského stylu změnit nedokážeme, ale v případě krojení oblouků do sněhové podložky různých typů Vám zajisté budeme dostačujícím partnerem. Tuning by MONTANA znamená ve volném překladu servis od MONTANY. Shrneme-li význam sloganu do jednoho celku, vzejde nám jednoduchá rovnice:

Aby Vaše prkénka či prkno tancovaly dle Vaší představy, potřebují pravidelný servis a kvalitní přípravu, provedenou v odborném servisním centru MONTANA.

Touto cestou bychom Vám chtěli představit, ale i provést osvětu filozofie firmy MONTANA při přípravě skluznice a hrany pomocí servisních strojů stejnojmenné značky. Zároveň Vám ukážeme, že není servis jako servis a doporučíme i síť skutečných profesionálních servisních center vybavených stroji MONTANA poslední generace, které jsou podmínkou pro kvalitní a přesnou servisní práci v podobě závodních servisů.

Projekt Rock´n´roll pro Vaše lyže – tuning by MONTANA je svou podstatou historicky první projekt tohoto typu v ČR, kdy je zákazníkovi nabídnuta ucelená forma odkazů na jednotlivá renomovaná servisní centra působící v rámci České republiky. Nezmiňujeme se zde o všech ski servisech či jednotlivcích, kteří provádí servis na námi dodaném strojním vybavení, cíleně se zmiňujeme pouze o těch nejlepších, kteří dokáží uspokojit vysoké nároky Vás, našich zákazníků.
V dnešní době technických novinek v oblasti zdravotnictví, výživy, automobilismu, ale i sportu tímto chceme Vám, našim zákazníkům, představit naši připravenost nabídnout odborné služby tak, aby i Vy jste byli připraveni…

za MONTANA ski service team,
Váš Radek VANCL