Skip to main content

PRO-Technologie pro broušení kamenem

S tímto novým vývojem lze množství odstraněného materiálu ovládat ještě jemněji v souladu s geometrií lyže. Díky extrémně přesné tlakové křivce se během procesu broušení dosáhne vynikajících strukturních výsledků, protože kontaktní tlak na skluznice je individuálně regulován kamenem shora i zespodu. Tato technologie je k dispozici pouze u MONTANA u našich vysoce přesných automatů.

S technologií PRO sleduje harmonický pohyb brusného kamene během procesu broušení tvar obrysu lyže: lyže klouže po kameni stejným způsobem, jakým klouže po sněhu.

Rovněž je možné broušení lyžařských špiček a pat. Pro lyže s konstrukcí "rocker" společnost MONTANA doporučuje novou technologii broušení kamenů PRO.

Grinding process PRO technology

Výhody technologie PRO

  • Vysoce přesná tlaková křivka pro nejnovější tvary lyží a desek, jako jsou kolébky, dvojité špičky a kolébkové desky. Díky technologii CNC lze každý kámen samostatně, individuálně a jemně upravit
  • Broušení hrotem s dvojitou špičkou od špičky lopaty po ocas lyže
  • Možnosti: CNC řízené vyvažovací zařízení s krokovými motory pro broušení a ladění kamenů. To umožňuje ještě přesnější oblékání
  • Velký 15 "dotykový monitor se zjednodušeným a přehledným ovládáním
  • Síťové ovládání PC s Windows Embedded 7